▼  Book dit ophold nu



Antal rum/gæster


Kontaktpersoner

 

Tom Pelle Jensen – Direktør

Direktion

Tom Pelle Jensen
Direktør
+45 62 17 63 13 / +45 40 96 15 55
tom-pelle@hotel-svendborg.dk

Lise Bisgaard Madsen – Konferencechef

Konference

Lise Bisgaard Madsen
Konferencechef
+45 62 17 62 10
lise@hotel-svendborg.dk

Tina Lund Ellekjær – Konference koordinator

Konference

Tina Lund Ellekjær
Konference koordinator
+45 62 17 62 32
tina@hotel-svendborg.dk

Jan Milton – Restaurantchef

Restaurant Krinsen

Jan Milton
Restaurantchef - Sommelier
+45 62 17 62 07
jan.milton@hotel-svendborg.dk

Lars Barnkob – Køkkenchef

Restaurant Krinsen

Lars Barnkob
Køkkenchef
+45 62 17 62 04
kokken@hotel-svendborg.dk

 

Salg

Thomas Danielsen – Salgschef


Thomas Danielsen
Salgschef
+45 62 17 62 13
thomas@hotel-svendborg.dk

Mette Spindler Seehausen – Salg


Mette Spindler Seehausen
Key Account Manager
+45 40 99 41 45
mette@hotel-fredericia.dk

Helle Hodal - salg


Helle Hodal
Key Account Manager
+45 40 99 41 74
helle@hotel-svendborg.dk

 

Marketing

Uptime-IT ApS, Lars Bohnzen Hansen, Vestergade 165C, 2.sal, 5700 Svendborg, +45 63 60 20 00


Centrumpladsen 1
5700 Svendborg, Fyn
Danmark
booking@hotel-svendborg.dk
+45 6221 1700
Find os på facebook Find os på Linkedin
Dansk English

SE OGSÅ VORES ANDRE HOTELLER

 

 

Each Best Western Hotel is independently owned and operated.